تغییر نام نویسنده در وردپرس

زمانی که شما یک وب سایت را بالا می آورید، می توانید تمام قسمت های آن را طبق ایده آل خود شخصی سازی کنید. اگر نامی که هم اکنون در سایت شما در حال نمایش است را دوست ندارید و میخواهید نام نویسنده اسم چیز دیگری باشد، می توانید از طریق این محتوا اقدام کنید. به عنوان مثال اگر به عنوان نام نویسنده در سایت شما ایمیل وی نمایش داده می شود، بهتر است آن را به نام نویسنده تغییر دهید تا از دریافت پیام های اسپم جلوگیری نمایید. در این مقاله قصد داریم تا مراحل تغییر نام نویسنده در وردپرس را به شما آموزش دهیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

مراحل تغییر نام نویسنده در وردپرس

در مرحله اول وارد قسمت پیشخوان وردپرس سایت خود شوید. در نوار بالایی صفحه پیشخوان و در سمت چپ، به روی قسمتی که در تصویر نشان داده شده، کلیک کنید و ویرایش شناسنامه را انتخاب کنید.

تغییر نام نویسنده در وردپرس

حال یک صفحه تنظیمات و ویرایش پروفایل برای شما باز می شود. می توانید در قسمت نمایش عمومی نام، نام نویسنده را ویرایش کنید.

تغییر نام نویسنده در وردپرس2

 

به همین راحتی شما میتوانید این تنظیمات را به طور دلخواه انجام دهید تا کاربران نام موردنظر شما برای نمایش را مشاهده نمایند.

چنان چه که در هر قسمت با مشکل مواجه شدید، می توانید برای ما کامنت بگذارید. پشتیبانان ما در کمتر از 3 ساعت پاسخگو شما خواهند بود.  بهترین قالب ها و افزونه های ووکامرس را به طور رایگان و غیررایگان از ووکامرس فارسی دانلود کنید.

قالب وودمارت (woodmart) ووکامرس – قالب فروشگاهی مشابه دیجی کالا

ارسال پاسخ

جشنواره تخفیف پاییزه هدیه ووکامرس به شما
هم اکنون برای دریافت کد کوپن تخفیف ایمیل خود را وارد نمایید.
برای دریافت تخفیف بیشتر ووکامرس فارسی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
دریافت کد تخفیف
من با قوانین و شرایط موافقم