مطالب و مقالات آموزش ووکامرس

5 دلیل برای نصب افزونه گردونه شانس بر روی فروشگاه اینترنتی+ کد تخفیف

افزونه گردونه شانس

حتما تا کنون نام افزونه گردونه شانس به گوشتان رسیده است و با آن آشنایی دارید. اگر تا کنون این افزونه را بر روی سایت خود نصب نکرده اید حتما این محتوا برای شما مفید خواهد بود زیرا به شما کمک می کند که با آگاهی در این باره تصمیم بگیرید. در این محتوا 5 دلیل برای نصب افزونه گردونه شانس را باهم مرور می کنیم و به صورت تخصصی این موضوع را مورد بررسی قرار می دهیم. شما می توانید با کد تخفیف instawoo  این افزونه را با قیمت کمتری خریداری نمایید.

افزونه گردونه شانس و ایجاد گیمیفیکیشن در سایت 

در سال های اخیر، وبسایت های بزرگ به سمت ارتقا سایت و فروشگاه اینترنتی خود از طریق ترفند های گیمیفیکیشن رفته اند. اگر با معنی گیمیفیکیشن آشنایی ندارید و درباره آن اطلاعی ندارید پاراگراف بعدی را مطالعه کنید.

افزونه گردونه شانس

گیمیفیکیشن چیست و چه تاثیری در فروشگاه اینترنتی دارد؟

گیمیفیکیشن یا بازی سازی، درواقع یک ترفند استفاده از مکانیزم های بازی است ، در محیطی که ربطی به بازی ندارد به عنوان مثال بازی کردن در فروشگاه اینترنتی عملا بی معنی و نامرتبط است اما شما میتوانید به کمک گیمیفیکیشن، تعامل کاربران با سایتتان را افزایش دهید. از مزیت ها و اهداف گیمیفیکیشن می توان به :

 • مفرح سازی فضا
 • افزایش تعامل کاربران 
 • افزایش تاثیرگذاری بر کاربران 
 • ترغیب کاربر به انجام کار مورد نظر

اشاره کرد.

افزونه گردونه شانس، به نوعی باعث ایجاد گیمیفیکیشن در سایت شما می شود و باعث می شود که کاربران شما تعامل بیشتری با سایت شما داشته باشند.

همانطور که گفتیم در سالهای اخیر، گیمیفیکیشن ها مورد توجه صاحبان کسب و کار قرار گرفته اند  زیرا یک گزینه مناسب برای جلب توجه مشتری و جذب مشتری برای فروشگاه اینترنتی می باشد.

علاوه بر جذابیتی که افزونه گردونه شانس دارد می تواند در افزایش فروش فروشگاه اینترنتی نیز موثر باشد و اگر هوشمندانه از آن استفاده شود قطعا فروش شما تا حد زیادی افزایش می یابد.

خرید با یک کد تخفیف، قطعا لذت و حس خوب بیشتری به همراه دارد به نسبت یک خرید عادی پس شما می توانید با نصب افزونه گردونه شانس روی سایت خود هم با یک فعالیت سرگرم کننده تعامل مشتری را افزایش دهید و هم با یک کد تخفیف، یک خرید لذت بخش به او هدیه دهید.

یک افزونه مرتبط با گیمیفیکیشن در استراتژی بازاریابی و فروش خود بگذارید زیرا این افزونه ها باعث افزایش فروش شما می شود. وقتی یک افزونه گیمیفیکیشن را به فروشگاه اینترنتی خود می افزایید، می تواند بین شما و کاربرانتان رابطه عاطفی و حس خوب ایجاد کند.

به عنوان مثال به جای اینکه روی محصولات خود تخفیف بگذارید، به آن ها کد تخفیف های مختلفی با افزونه گردونه شانس هدیه دهید. احساس خوش شانسی و برنده بودن  را به آن ها منتقل کنید و نرخ فروش خود را افزایش دهید.

به طور خلاصه، سناریوهای Gamification مورد استقبال کاربران قرار می گیرد و لذت بیشتری از خرید برای آن ها فراهم می کند.

یکی از تفاوت های زیادی که افزونه گردونه شانس با سایر افزونه ها دارد، امکان تعامل در آن است و کاربر می تواند با آن تعامل داشته باشد در صورتی که در سایر افزونه ها تعاملی در کار نیست و فقط در حد یک پیشنهاد جذاب است.

افزونه گردونه شانس و سایر افزونه های گیمیفیکیشن در تبدیل کاربران منفعل فروشگاه اینترنتی به کاربران بالقوه تا حد زیادی موثر باشد. 

افزونه های گردونه شانس می تواند شامل هدایایی مثل هزینه ارسال رایگان، کد تخفیف، استفاده آزمایشی از یک محصول و یا حتی وجه نقد باشد. 

 دانلود افزونه گردونه شانس با 20 درصد تخفیف برای 20 نفر اول با کد تخفیف instawoo: افزونه گردونه شانس

افزونه گردونه شانس راهی برای افزایش ماندگاری مشتری

به طور کلی افزونه گردونه شانس می تواند راهی برای ماندگاری مشتری باشد و یک خرید خارق العاده را برای کاربران شما پدید آورد. افزونه های بازی ساز یا گیمیفیکیشن همیشه در جهت جذب کاربران و افزایش فروش شما عمل می کنند.

استفاده از افزونه های گیمیفیکیشن مثل گردونه شانس، همیشه مورد تایید بازاریابان بوده است. این افزونه ها می تواند احساسی از انگیزه ذاتی انسان ها را برانگیخته کنند مثل شانس آزمایی.  در استراتژی های اصولی فروش، این افزونه ها می توانند تعامل ایجاد کنند و در نهایت منجر به فروش و برطرف کردن نیاز کاربران شود. 

با هدیه دادن و اهدای کدهای تخفیف، این فرصت برای شما ایجاد می شود که با رفتارهای خاص، میزان تعامل مشتری، مشارکت، وفاداری و تعداد مشتریان را افزایش دهید. 

جذب کاربران بیشتر با افزونه گردونه شانس

از نظر بازاریاب ها، ترکیب بازی و تعامل در هر مرحله از سفر مشتری یا همان قیف بازاریابی ضروری است.

افزونه گردونه شانس و قیف بازاریابی

این تکنیک های گیمیفیکیشن باعث سرگرم شدن مشتریان و وفاداری آن ها می شود. این تکنیک ها به مشتریان شما دلیلی می دهد که هر وقت احساس نیازی به محصولات شما داشتند، برای خرید به سایت شما برگردند(مرحله تکرار یا فروش) . هدف نهایی از نصب افزونه گردونه شانس، تعیین هدف افزایش فروش و ایجاد درآمد بیشتر است. 

افزونه گردونه شانس، باعث افزایش رضایت کاربران از فروشگاه اینترنتی می شود

 یکی از موثر ترین مقیاس ها برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی موفق، افزایش رضایت مشتریان و کاربر پسندی سایت است. این معیارها در سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل نیز موثر است. بدون شک با توجه به آمار و تحقیقات افزونه های گیمیفیکیشن مثل افزونه گردونه شانس تاثیر زیادی در جلب رضایت کاربر موثر است و نه تنها در فروشگاه های اینترنتی بلکه در سایت ها و وبلاگ ها هم طرفدارانی دارد و کار خود را به درستی انجام داده است.

افزایش رضایت مشتری با افزونه گردونه شانس

افزونه های گیمیفیکیشن به کسب و کار ها و صاحبان تجارت الکترونیک کمک می کند تا رضایت قلبی مشتریان را بدست آورند و به نظر می رسد که دانش رفتاری که در پشت پرده گیمیفیکشن هست، روش قابل اعتماد برای شادی و وفاداری طولانی مدت مشتریان باشد.

 دانلود افزونه گردونه شانس با 20 درصد تخفیف برای 20 نفر اول با کد تخفیف instawoo: افزونه گردونه شانس

افزایش فروش با افزونه گردونه شانس

طبق آمار، تقریباً 5٪ افزایش مشتری باعث افزایش سود بین 25٪ تا 95٪ می شود. بسیاری از شرکتهای سازمانی انتظار دارند گردش مالی زیادی بدست آورند. جلب رضایت مشتری با تجربه یک خرید عالی مشتری، از سایر مشخصات بهتر عمل می کند. فراموش نکنید که با نصب افزونه گردونه شانس یک تجربه مشتری عالی ایجاد کرده اید که باید از هم اکنون شروع شود.

افزایش فروش با گردونه شانس

وقتی مشتری گردونه شانس را می چرخاند​​، احساس انتظار و هیجان بسیار دارد که باعث سرگرمی  او می شود و این حس معمولا برای کاربران خوشایند است.

افزونه گردونه شانس، گامی پر از سرگرمی و احساس هیجان

 تقریبا همه کاربران دوست دارند به طور رایگان گردونه شانس را بچرخانند و هدیه ای از سمت شما دریافت کنند زیرا هیچ کس از هدیه بدش نمی آید. با استفاده از یک افزونه گردونه شانس با یک سایت خسته کننده و عادی خداحافظی کنید و رویکردی سود آور داشته باشید. افزونه های بازی ساز(گیمیفیکیشن) هرگز در جذب کاربران و مخاطبان جدید برای سایت شما کوتاهی نمی کنند و باعث ایجاد حس رقابت و هیجان بین مشتریانتان می شوند. 

افزونه گردونه شانس

کاربران و مصرف کننده های کالاهای سایتتان اکثرا موافق استفاده از گردونه شانس هستند زیرا همانطور که در قبل گفتیم پشت پرده گردونه شانس، روانشناسی و رفتارشناسی وجود دارد که پیش بینی می کند کاربران علاقه زیادی به آن داشته باشند و رابطه عاطفی خوبی با فروشگاه اینترنتی شما برقرار کنند و به نوبه خود، به رابطه تجاری قوی تر و افزایش وفاداری خواهد شد. به کمک افزونه گردونه شانس و سایر افزونه های گیمیفیکیشن میتوانید یک کمپین فروش عالی ایجاد کنید. 

در طراحی کمپین باید نکاتی را رعایت کنید مثلا سرعت چرخش گردونه مناسب باشد و زیاد وقت گیر نباشد. وقتی که گردونه شانس شما قابلیت ارتباط گیری بیشتری داشته باشد، کاربر بیشتر به آن علاقه نشان خواهد داد.

افزونه گردونه شانس، یک رویکرد منحصر به فرد و همیشه کارساز

مردم از چرخاندن گردونه شانس لذت می برد آن را یک مزیت در فروشگاه اینترنتی شما می دانند و اصلا به این کار به چشم یک کار طاقت فرسا نگاه نمی کنند و با توجه به اینکه تعداد کمی از فروشگاه های اینترنتی از این افزونه استفاده می کنند، فروشگاه شما منحصر به فرد به نظر می رسد. این در حالی است که اکثر فروشگاه های اینترنتی موفق و بزرگ از گیمیفیکیشن ها برای جذب مخاطب و افزایش فروش کمک می گیرند.

چرخش گردونه شانس توجه و احساسات مشتری را جلب می کند وهنگامی که یک هدیه دریافت میکند، احساس خوشحالی در او برانگیخته می شود. همه موارد مهم در یک کمپین را در نظر بگیرید و با توجه به شناسایی کاربرانتان و بررسی رفتار آن ها یک افزونه گیمیفیکیشن موثر مثل گردونه شانس در سایت خود نصب کنید.

استفاده از گردونه شانش به شما کمک می کند تا روز به روز نتایج قابل توجهی کسب کنید. اگر مزایای موجود در افزونه گردونه شانس را می دانید ، می توانید هر برند  از محصولاتتان را به یک برند موفق و محبوب در بین مشتریان خود تبدیل کنید.

با افزونه گردونه شانس، پیام برند خود را شخصی سازی کنید 

یک افزونه گردونه شانس عامل بزرگی در هدایت و تبدیل کاربران سایت شما به مشتریان شما دارد. هر چه افزونه گردونه شانس از لحاظ بصری برای کاربرانتان جذاب تر به نظر برسد، توجه آن ها بیشتر جلب می شود.

تقسیم بندی هدایا و شخصی سازی کردن، دو عامل مهم و اساسی برای محرک تبدیل هستند و باعث اعتماد سازی و ایجاد وفاداری مشتری می شود. وقتی  استراتژی های بازاریابی خود را پیاده سازی می کنید، می توانید بدون هیچ کمبودی مخاطبان خود را در حالت ایده آل هدف قرار دهید. 

برخی از افزونه های وردپرسی می توانند فعالیت شما را بسیار موثر تر جلوه دهند و روی پیام و تجربه  برند شما تمرکز کنند. افزونه ی گردونه شانس، یکی از این افزونه هاست که می توانید استراتژی خود را به چند طریق انجام دهید که ما آن ها را بررسی می کنیم: 

 1. بن تخفیف برای محصولات مختلف 
 2. هزینه ای برای خرید محصولات 
 3. استفاده از اشتراک یک ماهه محصولات به صورت رایگان 
 4. کد تخفیف یکی بخر دوتا ببر 
 5. محصولات رایگان ( ارسال رایگان و هدیه دادن کالاهای با کیفیت به کاربران هم می تواند آن ها را به خرید بیشتر تشویق کند و هم یک برند جدید را به آن ها معرفی کند)
 6. کارت هدیه 

نحوه استفاده از افزونه گردونه شانس، کاملا به استراتژی فروش شما بستگی دارد و شما باید بر اساس دوست داشتن یا دوست نداشتن کاربران و بررسی و جمع آوری داده ها و اطلاعات جمعیتی مشتریان این افزونه را برای فروشگاه خود شخصی سازی کنید.

 دانلود افزونه گردونه شانس با 20 درصد تخفیف برای 20 نفر اول با کد تخفیف instawoo: افزونه گردونه شانس

پس این که بتوانید با توجه به علایق کاربرانتان یک امکان خوب به فروشگاه خود بیافزایید می تواند در شخصی سازی کردن برند و فروشگاه شما موثر باشد، با استفاده از تکنیک گیمیفیکیشن ، می توانید یک تجربه کاملاً جذاب ایجاد کنید که متناسب با علاقه و نیاز مشتری باشد.

بدون شک هدف قراردادن مخاطب باعث ایجاد تجارب سفارشی و پیوند تجربه بازی با ارزش های برند شما خوهد شد

 

افزونه گردونه شانس – روشی ایده آل برای گرفتن اطلاعات کاربران 

اگر برای ایمیلی مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ به دنبال اطلاعات کاربران خود هستید، افزونه گردونه شانس می تواند یک راه مناسب برای جمع آوری اطلاعات باشد زیرا همه کاربران تمایل دارند در این گیمیفیکیشن شرکت کنند.

پس این افزونه می تواند در موفقیت آمیز بودن ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ شما موثر باشد.

جمع اوری اطلاعات مشتری با افزونه گردونه شانس

به طور کلی جذابیت ها و منافعی که افزونه گردونه شانس برای شما و کاربرانتان دارد می تواند در موفقیت روز افزون کسب و کار شما و تصاعدی بودن نمودار فروش شما موثر باشد. پس اصلا برای نصب این افزونه تعلل نکنید. با کد تخفیف instawoo می توانید این افزونه را با 20 درصد تخفیف تهیه نمایید.

 دانلود افزونه گردونه شانس با 20 درصد تخفیف برای 20 نفر اول با کد تخفیف instawoo: افزونه گردونه شانس

5/5 - (8 امتیاز)

1 دیدگاه در “5 دلیل برای نصب افزونه گردونه شانس بر روی فروشگاه اینترنتی+ کد تخفیف

 1. جلیل گفت:

  خوب است وخوب کار می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
صفحه اصلی
فروشگاه
0 آیتم سبد خرید
حساب کاربری من