فروشگاه ووکامرس برای ارائه سرویس یک ساز و کار و قوانین تعریف کرده که به شرح ذیل می باشد. آخرین بروزرسانی این قوانین مربوط به تاریخ 1395/07/05 می باشد

 

ماده اول: تعهدات سرویس دهنده

 1. فروشگاه ووکامرس متعهد می گردد یک بار به صورت رایگان تمامی افزونه ها و قالب های خریداری شده توسط کاربر را انجام دهد.
 2. پس از یک بار نصب به صورت رایگان ، برای هر بار نصب مجدد ، هزینه جداگانه برآورد و دریافت خواهد شد.
 3. سفارش ها و تغییراتی که به صورت اختصاصی توسط ووکامرس فارسی اعمال گردد ، به هیچ عنوان فروخته نخواهد شد ، اما سفارش های غیر اختصاصی می توانند در هر زمانی توسط ووکامرس فارسی به فروش برسند.

ماده دوم: تعهدات خریدار (مشتری)

 1. مشتری متعهد می گردد فایل هایی که در اختیار دارد را به صورت رایگان در اینترنت منتشر و یا مجدد به فروش نرساند
 2. مشتری موظف است با دقت محصول خود را انتخاب نماید ، ووکامرس فارسی هیچ تعهدی برای تغییر یا پس دادن محصول خریداری شده ندارد.
 3. در صورتی که توضیحات محصولات نامفهوم می باشد کاربر موظف است از طریق سامانه پشتیبانی مشتریان و یا تماس تلفنی ، اقدام به پرسش نماید.

ماده سوم: پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 1. تمامی درخواست های نصب ، رفع مشکل و… تنها باید از طریق سامانه پشتیبانی کاربران ثبت شود
 2. ووکامرس فارسی هیچ تضمینی نمی دهد تا از طریق تلفن مشکلات کاربران را رفع نماید و تماس تلفنی تنها برای موارد اورژانسی و سریع و یا سوالات پیش از خرید می باشد.
 3. در صورتی که کاربر اقدام به تغییر در کد ها و شکستن قفل ها نماید ، شامل هیچ گونه پشتیبانی نخواهد شد و دسترسی به نسخه های بعدی و فایل ها لغو می گردد
 4. کاربر موظف است برای رفع مشکلات و یا درخواست نصب ، مشخصات هاست و مدیریت وردپرس خود را ارسال کند. در صورت عدم ارسال مشخصات ، ووکامرس فارسی هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.
 5. کاربر موظف است برای دریافت پشتیبانی ، پس از ارسال تیکت (درخواست نصب ، رفع مشکل ، و…) حداقل 72 ساعت منتظر باشد. زمان موارد خاص از طریق تیکت اطلاع رسانی می شود.

ماده چهارم: رفع مسئولیت

 • در صورت خریداری فایل ها (افزونه ها و قالب ها) از سایتی به جز ووکامرس فارسی ، هیچ مسئولیتی در قبال نصب ، پیکربندی و بروزرسانی توسط ووکامرس فارسی وجود ندارد.
 • تمامی افزونه های اختصاصی (درگاه های بانک) برای ایجاد امنیت و جلوگیری از سرقت توسط لودر سورس گاردین کد گذاری شده است.
 • ووکامرس فارسی هیچ گونه مسئولیتی در قبال هک شدن ، از بین رفتن اطلاعات و سرقت آن ها ، در صورت استفاده از قالب ها و افزونه های این مجموعه در وب سایت های مشابه و غیر معتبر ندارد.
 • ووکامرس فارسی هیچ تعهدی مبنی بر ارائه خدمات مادام العمر ندارد و در صورت تعطیل شدن و از کار افتادن وب سایت ، تمامی محدودیت ها (قفل گذاری و..) نامحدود می گردد ولی هیچ مسئولیت و خسارتی متوجه ووکامرس فارسی نیست.
 • این قوانین ممکن است تغییر کند ، کاربران می توانند نسبت به مطالعه مجدد آن اقدام نمایند. (اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت)