از لحظه ای که سایت شما راه اندازی می‌شود، هر لحظه ممکن است در معرض حمله ویروس ها و هکر ها قرار بگیرد، حتی اگر ورودی زیادی نداشته باشد. ایجاد امنیت در سایت و حفظ داده های مشتریان، مهمترین گام برای حفظ وقت، هزینه و سرمایه ای است که صرف راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود کرده اید. 

قبل از تصمیم گیری این نکات را بخوانید:

  • هر 39 ثانیه یک حمله سایبری موفق در اینترنت رخ می دهد.
  • 43% از حملات سایبری، بیزینس های کوچک را هدف قرار میدهند.
  • در طی یک سال گذشته، حجم حملات اینترنتی 300% افزایش یافته است.

آیا امنیت سایت و فروشگاه اینترنتی‌تان جز اولویت های شماست؟

حفظ اطلاعات مشتریان شما
یکی از حیاتی ترین داده های سایت شما، اطلاعات مشتریان شماست که باید در حفظ آن کوشا باشید. ما می توانیم سایت شما را به بالاترین سطح امنیت برسانیم.
Click Here
از بین بردن حفره‌ها و باگ‌های امنیتی
حفره ها و باگ های امنیتی یکی از بهترین راه های برای نفوذ به سایت شما هستند. شاید هم اکنون فروشگاه اینترنتی شما دارای چند حفره امنیتی باشد که از آن بی خبرید، پس همین الان برای تامین امنیت سایت خود اقدام کنید.
Click Here
حفظ اطلاعات سایت و تامین امنیت آن
اگر سایت شما امنیت مناسبی نداشته باشد، هکرها و سودجویان به سادگی اطلاعات مهم آن را می ربایند تا به مقاصد خود دست یابند. با افزایش امنیت سایت خود، مانع بروزخسارات و دردسرهای فراوان شوید.
Click Here
امنیت فراتر از افزونه ها
اگر تاکنون فکر کرده اید که می توانید به کمک افزونه ها امنیت سایت خود را تامین کنید سخت در اشتباهید، مطمئن باشید که امنیت کامل سایت و فروشگاه اینترنتی با افزونه ها تامین نخواهد شد. امور مربوط به امنیت سایت را به متخصصین این حوزه بسپارید.
Click Here
Previous
Next

امنیت سایت خود را با آرامش خاطر به متخصصین ووکامرس فارسی بسپارید.

وبمستران هوشمند می‌دانند که امنیت سایت و فروشگاه اینترنتی فقط توسط افزونه ها تامین نخواهد شد و نیازمند به دانش بالا در زمینه امنیت داده های سایت و مشتریان شما می باشد.

تامین امنیت فروشگاه اینترنتی آسان نیست

اگر فکر می کنید که امنیت سایت فقط توسط افزونه ها تامین می شود یا یک کار پیش پا افتاده و ساده است، سخت در اشتباهید. هر چه تکنولوژی پیشرفت می کند، فراهم کردن امنیت کار دشوار تری می شود و نیازمند تخصص و دانش فراوان است.

اگر دانش کافی در زمینه فراهم کردن امنیت سایت خود را ندارید، میتوانید آن را با خیال راحت به متخصصین امنیت ووکامرس فارسی بسپارید.

 

امنیت سایت
افزایش امنیت یک گام مهم در مدیریت سایت

افزایش امنیت سایت با روش‌های تخصصی

 اگر تا کنون قربانی حملات امنیتی نشده اید، بسیار خوش شانس هستید. از این لحظه به بعد بهتر است برای برقراری امنیت بیشتر سایت خود تمهیدات خاصی بیاندیشید. تیم امنیت سایت ووکامرس فارسی با گذراندن دوره‌های تخصصی امنیت فروشگاه اینترنتی می تواند بالاترین سطح امنیت را برای فروشگاه اینترنتی شما به ارمغان بیاورد. برای راحتی کار خود و صرفه جویی در هزینه‌های کسب و کارتان می توانید تامین امنیت سایت خود را به ما بسپارید و ضمن کاهش هزینه های سازمانی خود، روی بهبود امنیت سایت خود سرمایه گذاری کنید.

حذف ویروس های مخرب از سایت شما

اگر با سهل انگاری در بخش امنیت فروشگاه اینترنتی خود راه را برای هجوم ویروس ها و حملات سایبری باز کرده اید، می توانیم برای حل این مشکلات در خدمت شما باشیم. اما به یاد داشته باشید که حملات اینترنتی ممکن است خسارت های زیادی را برای سایت شما بوجود بیاورد و برخی از این خسارات جبران ناپذیر هستند به عنوان مثال هنگامی که اطلاعات حیاتی شما مثل اطلاعات کاربرانتان به سرقت رفت دیگر نمی توانید آن ها را بدست اورید و رقیب های شما می توانند به وسیله این اطلاعات، کسب و کار شما را تا مرز نابودی ببرند. اما باز هم نا امید نباشید و امنیت خود را در سطح بالاتری تامین کنید و پر قدرت به کار خود ادامه دهید. اگر سایت شما تحت حملات سایبری قرار گرفت فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا حد زیادی از این مشکلات را با دانش و تخصص کافی، مدیریت و رفع کنیم.

حذف ویروس از سایت

ارسال اطلاعات

در مرحله اول باید اطلاعات سایت خود را از طریق تیکت برای تیم امنیت ووکامرس فارسی ارسال نمایید تا متخصصین ما برای بررسی رایگان سایت شما اقدام کنند.

بررسی سایت

سایت شما به طور کامل و دقیق بررسی می شود. در این مرحله تمامی حفره ها و باگ های امنیتی بررسی شده و سطح امنیتی سایت خدمت شما اعلام می گردد.

واریز وجه

پس از اعلام سطح امنیتی سایت به شما، مبلغ پیشنهادی اعلام می شود. پایه مبلغ پکیج های امنیتی ووکامرس فارسی از 200 هزار تومان شروع خواهد شد.

افزایش امنیت سایت

پس از واریز وجه عملیات پاکسازی ویروس ها و بالا بردن امنیت سایت و فروشگاه اینترنتی آغاز می شود. این عملیات معمولا 24 الی 72 ساعت به طول می انجامد.