امکانات و قابلیت ها

امکانات و قابلیت های ووکامرس

ووکامرس صد ها امکانات و قابلیت های ریز و درشت دارد، ما تنها به برخی از این قابلیت ها اشاره می کنیم!

گزارشات پیشرفته

میخواهید از تعداد فروش ، سود و درآمد خود آگاه شوید؟ نگران نباشید ، ووکامرس دارای سیستم گزارش گیری قوی بر اساس محصولات ، دسته بندی ها ، بر اساس زمان و... می باشد!

پوسته های فراوان

در ووکامرس ، شما می توانید از بین هزاران پوسته و طرح موجود در موضوعات مختلف طرح و پوسته دلخواه، بر اساس موضوع کسب و کار خود را انتخاب کنید.

کد تخفیف

براحتی کد های تخفیف ایجاد کنید ، محدودیت استفاده بر اساس محصول ، زمان ، دسته بندی و گزینه های پیشرفته دیگر برای شما فراهم است!

فروش انواع محصولات

فروش انواع محصولات نظیر فیزیکی ، فروش خدمات و یا فروش محصولات دیجیتالی (فایل) در ووکامرس فراهم است.

مالیات

محصولات شما شامل مالیات می شوند؟ شما به راحتی می توانید مالیات دلخواه را بر قیمت محصولات خود اضافه کنید و آن را مدیریت ، و گزارشات را تهیه نمایید.

درگاه های پرداخت

در ووکامرس ، ما تمامی روش های پرداخت آنلاین (درگاه های بانکی عضو شتاب و شاپرک) را برای شما آماده کرده ایم .

کاملا رایگان!

ووکامرس ، کاملا رایگان و متن باز است! می توانید براحتی و بدون نگرانی به صورت مستقل بر روی هاست خود بارگذاری کنید.

حمل و نقل

با طراحی افزونه بومی حمل و نقل ووکامرس ، شما می توانید پست پیشتاز و سفارشی و یا پیک موتوری را برای حمل و نقل خود فعال کنید.

اطلاع رسانی پیامک

ما با طراحی افزونه بومی و رایگان پیامک ووکامرس ، این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که به راحتی کاربران و مشتریان خود را از وضعیت سفارش خود از طریق پیامک آگاه کنید!

ووکامرس ، رایگان و متن باز!

رایگان و متن باز بودن ووکامرس ، باعث شده هزاران توسعه دهنده و برنامه نویس اقدام به توسعه مداوم ، افزودن امکانات و قابلیت های تازه به ووکامرس کنند.

این تمام ماجرا نیست! شما با انتخاب یک سیستم متن باز و رایگان ، قادر هستید خودتون یاد بگیرید ، امکانات تازه اضافه کنید و در نهایت از هزاران افزونه رایگان و آماده لذت ببرید.

افزونه های بومی و ایرانی

ووکامرس فارسی با داشتن سال ها تجربه توانسته افزونه های تجاری و رایگان فراوانی را برای علاقه مندان به ووکامرس طراحی و پیاده سازی کند!

فروش انواع محصولات

در ووکامرس هیچ محدودیتی در فروش محصولات ندارید! می توانید محصول فیزیکی همراه با مالیات و حمل و نقل به فروش برسانید ، یا یک محصول مجازی و خدمات خود را بفروشید. صبر کنید! در ووکامرس قادر هستید به راحتی فایل های دیجیتالی را به فروش برسانید و پس از پرداخت وجه ، فایل را در اختیار مشتری قرار دهید.